CHNR8060-331M-00000
Productnummer DigiKey
4661-CHNR8060-331M-00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Chipsen
Productnummer fabrikant
CHNR8060-331M-00000
Beschrijving
FIXED IND 330UH 680MA 1.26 OHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 680 mA 1,26Ohm Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
1,26Ohm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Stroom - verzadiging
1,05A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)