RXW100M1VBK-0511S
Productnummer DigiKey
4403-RXW100M1VBK-0511S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RXW100M1VBK-0511S
Beschrijving
CAP ALUM 35V POLAR
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4000 uur @ 105°C
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
75.6 mA @ 120 Hz
Verpakking
Zak
Rimpelstroom bij hoge frequentie
180 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
600 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C