RG2012P-104-B-T5
Productnummer DigiKey
RG20P100KBTR-ND - Tape & Reel (TR)
RG20P100KBCT-ND - Cut Tape (CT)
RG20P100KBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RG2012P-104-B-T5
Beschrijving
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0805
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Anti-zwavel, Automotive AEC-Q200 Dunnefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RG2012P-104-B-T5 Modellen
Categorie
Functies
Anti-zwavel, Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)