35RAPC7J
Productnummer DigiKey
35RAPC7J-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC7J
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
EDA/CAD-modellen
35RAPC7J Modellen
Categorie
Interne schakelaar(s)
Twee schakelaars
Materiaal behuizing
Koperlegering
Materiaal behuizing
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal contact
Koperlegering
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)