TGH-0075-01
Productnummer DigiKey
1168-TGH-0075-01-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TGH-0075-01
Beschrijving
ALUMINIUM HEAT SINK 7.5X7.5MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam Aluminium Topbevestiging
Categorie
Lengte
0,295" (7,50mm)
Fabr.
Breedte
0,295" (7,50mm)
Serie
Hoogte vin
0,394" (10,00mm)