LM1117GSF-3.3
Productnummer DigiKey
5536-LM1117GSF-3.3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM1117GSF-3.3
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT23-3L
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-3L
Categorie
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 300mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Status onderdeel
Actief
PSRR
75dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
12V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V