LM2576T-3.3
Productnummer DigiKey
5536-LM2576T-3.3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2576T-3.3
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5L
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 3A TO-220-5
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Nee
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)