HFP322520PF-300T100
Productnummer DigiKey
4816-HFP322520PF-300T100TR-ND - Tape & Reel (TR)
4816-HFP322520PF-300T100CT-ND - Cut Tape (CT)
4816-HFP322520PF-300T100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFP322520PF-300T100
Beschrijving
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 Ohms 1 Kralen en spanen van ferriet 1210 (3225 metrisch) 10A 1,6mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
10A
Fabrikant
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,6mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,087" (2,20mm)
Impedantie bij frequentie
30 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)