HFZ 1608PF-102T15
Productnummer DigiKey
4816-HFZ1608PF-102T15TR-ND - Tape & Reel (TR)
4816-HFZ1608PF-102T15CT-ND - Cut Tape (CT)
4816-HFZ1608PF-102T15DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFZ 1608PF-102T15
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 1,5A 150mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,5A
Fabrikant
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-weerstand (DCR) (max.)
150mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz