HFZ 3216PF-471T40
Productnummer DigiKey
4816-HFZ3216PF-471T40TR-ND - Tape & Reel (TR)
4816-HFZ3216PF-471T40CT-ND - Cut Tape (CT)
4816-HFZ3216PF-471T40DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFZ 3216PF-471T40
Beschrijving
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 4A 20mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
4A
Fabrikant
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,051" (1,30mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
470 Ohms @ 100 MHz