TYETACSANF-32.000000
Productnummer DigiKey
1664-TYETACSANF-32.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-TYETACSANF-32.000000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-TYETACSANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TYETACSANF-32.000000
Beschrijving
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32 MHz TCXO Geklemde sinusgolf Oscillator 2,8V ~ 3,3V 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
2,8V ~ 3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±500 ppb
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
2,5mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)