CC10-2412DF-E
Productnummer DigiKey
445-2440-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC10-2412DF-E
Beschrijving
DC DC CNVRTR +/-12V +/-15V 10W
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12 ~ 15V -12 ~ -15V 450mA, 450mA 18V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CC10-2412DF-E Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
450mA, 450mA
Fabr.
Vermogen (watt)
10 W
Serie
Spanning - isolatie
500 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
1,40" L x 0,89" B x 0,33" H (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Spanning - ingang (max.)
36V