CC10-2412SF-E
Productnummer DigiKey
445-2441-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC10-2412SF-E
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12-15V 10W
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12 ~ 15V 1A 18V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CC10-2412SF-E Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1A
Fabr.
Vermogen (watt)
10 W
Serie
Spanning - isolatie
500 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
1,40" L x 0,89" B x 0,33" H (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Spanning - ingang (max.)
36V