CC1R5-2405SF-E
Productnummer DigiKey
445-2457-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC1R5-2405SF-E
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 300mA 18V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CC1R5-2405SF-E Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
300mA
Fabr.
Vermogen (watt)
1.5 W
Serie
Spanning - isolatie
500 V
Verpakking
Tray
Toepassingen
ITE (commercieel)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
7-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
0,65" L x 0,65" B x 0,34" H (16,5mm x 16,6mm x 8,5mm)
Spanning - ingang (max.)
36V