CCG10-12-05SR
Productnummer DigiKey
285-CCG10-12-05SR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG10-12-05SR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 10W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 2A 4,5V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG10-12-05SR Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Efficiëntie
90%
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
6-SMD-module
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,75" L x 0,49" B x 0,46" H (19,0mm x 12,4mm x 11,8mm)
Spanning - ingang (max.)
18V
Stroom - uitgang (max.)
2A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
10 W