CCG10-24-15SF
Productnummer DigiKey
285-CCG10-24-15SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG10-24-15SF
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V 10.5W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 700mA 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG10-24-15SF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Efficiëntie
90%
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
0,75" L x 0,49" B x 0,45" H (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Stroom - uitgang (max.)
700mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
11 W