CCG10-48-12SR
Productnummer DigiKey
285-CCG10-48-12SR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG10-48-12SR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 10.8W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 900mA 18V - 76V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG10-48-12SR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Efficiëntie
90%
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
6-SMD-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
0,75" L x 0,49" B x 0,46" H (19,0mm x 12,4mm x 11,8mm)
Spanning - ingang (max.)
76V
Stroom - uitgang (max.)
900mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
11 W