CCG15-24-15D
Productnummer DigiKey
285-CCG15-24-15D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG15-24-15D
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG15-24-15D Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Spanning - uitgang 2
-15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
500mA, 500mA
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
15 W