CCG1R5-12-15DF
Productnummer DigiKey
285-CCG1R5-12-15DF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG1R5-12-15DF
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 50mA, 50mA 4,5V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CCG1R5-12-15DF Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
1.5 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tray
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
78%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
18V
Grootte / afmetingen
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 2
-15V
Goedkeuringsinstantie
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
50mA, 50mA