CCG30-24-12S
Productnummer DigiKey
285-CCG30-24-12S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG30-24-12S
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 2,5A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG30-24-12S Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
89%
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
30 W