CN200B110-24/CO
Productnummer DigiKey
285-CN200B110-24/CO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CN200B110-24/CO
Beschrijving
DC-DC, PCB MOUNT, HALF BRICK, IN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module, conformeel gecoat DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 8,4A 43V - 160V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CN200B110-24/CO Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Instelbare uitgang, grondplaat, lastverdeling, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type
Geïsoleerde module, conformeel gecoat
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Halve brick
Spanning - ingang (min.)
43V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Apparaatpakket leverancier
Halve brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
8,4A
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Vermogen (watt)
202 W