CN300B110-15
Productnummer DigiKey
285-CN300B110-15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CN300B110-15
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 20A 43V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
CN300B110-15 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
90%
Type
Geïsoleerde module
Spanning - ingang (min.)
43V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Stroom - uitgang (max.)
20A
Vermogen (watt)
300 W