CN50B110-12
Productnummer DigiKey
285-CN50B110-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CN50B110-12
Beschrijving
DC-DC, RAILWAY, 50.4W, 43-160V,
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 4,2A 43V - 160V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CN50B110-12 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
88%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Vierde brick
Spanning - ingang (min.)
43V
Grootte / afmetingen
2,30" L x 1,46" B x 0,50" H (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Apparaatpakket leverancier
Vierde brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TUV, UKCA
Vermogen (watt)
50.4 W