CN50B110-48
Productnummer DigiKey
285-CN50B110-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CN50B110-48
Beschrijving
DC-DC, RAILWAY, 52.8W, 43-160V,
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 1,1A 43V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
CN50B110-48 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
87%
Spanning - ingang (min.)
43V
Grootte / afmetingen
2,30" L x 1,46" B x 0,50" H (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Stroom - uitgang (max.)
1,1A
Vermogen (watt)
50.4 W