CSS65A-19
Productnummer DigiKey
285-2692-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSS65A-19
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 19V 65W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 19V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSS65A-19 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
89%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Functies
Detectie op afstand, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,20" H (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
19V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
3.43 A