CSW65-28/A
Productnummer DigiKey
CSW65-28/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSW65-28/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 65W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 90 ~ 305 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSW65-28/A Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,75" L x 2,50" B x 1,50" H (120,7mm x 63,5mm x 38,1mm)
Spanning - ingang
90 ~ 305 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
28V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
2.33 A