CUS200M-36/A
Productnummer DigiKey
285-CUS200M-36/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS200M-36/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 200W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS200M-36/A Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
5,50" L x 3,54" B x 1,69" H (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
36V
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
5.5 A