CUS350MP-1000-48
Productnummer DigiKey
285-CUS350MP-1000-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS350MP-1000-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 350W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS350MP-1000-48 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Box
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
7,20" L x 3,46" B x 1,73" H (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
48V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
7.3 A