CUS400M-12
Productnummer DigiKey
285-CUS400M-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS400M-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS400M-12 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Box
Functies
Regelbare uitgang, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,04" L x 3,05" B x 1,56" H (128,0mm x 77,5mm x 39,5mm)
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
12V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
20.83 A