DPX40-24T0515
Productnummer DigiKey
285-DPX40-24T0515-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX40-24T0515
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 40W
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 3 Uitgang 5V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA
EDA/CAD-modellen
DPX40-24T0515 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 2
15V
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - uitgang 3
-15V
Serie
Stroom - uitgang (max.)
6A, 300mA, 300mA
Vermogen (watt)
40W
Efficiëntie
85%
Aantal uitgangen
3
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
DC-spanning - ingang (min)
18V
Grootte / afmetingen
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spanning - ingang (max)
36V
Spanning - uitgang 1
5V