DPX40-24WD12
Productnummer DigiKey
285-DPX40-24WD12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX40-24WD12
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 40W
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 2 Uitgang 12V -12V 1,667A, 1,667A
EDA/CAD-modellen
DPX40-24WD12 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 2
-12V
Stroom - uitgang (max.)
1,667A, 1,667A
Serie
Vermogen (watt)
40W
Efficiëntie
85%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen
2
Grootte / afmetingen
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spanning - ingang (min)
9,5V
DC-spanning - ingang (max)
36V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
12V