DPX60-48S15
Productnummer DigiKey
285-DPX60-48S15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX60-48S15
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 60W
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 15V 4A
EDA/CAD-modellen
DPX60-48S15 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 1
15V
Stroom - uitgang (max.)
4A
Serie
Vermogen (watt)
60W
Efficiëntie
85%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spanning - ingang (min)
36V
DC-spanning - ingang (max)
75V