DRB480-24-3-A1
Productnummer DigiKey
285-DRB480-24-3-A1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB480-24-3-A1
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
EDA/CAD-modellen
DRB480-24-3-A1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Efficiëntie
95,1%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Grootte / afmetingen
5,86" L x 2,56" B x 5,08" H (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
20A