DRB480-48-3-A1
Productnummer DigiKey
285-DRB480-48-3-A1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB480-48-3-A1
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 480W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 10A
EDA/CAD-modellen
DRB480-48-3-A1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Efficiëntie
95,3%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Grootte / afmetingen
5,86" L x 2,56" B x 5,08" H (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A