DRB50-15-1
Productnummer DigiKey
285-DRB50-15-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB50-15-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 51W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 15V 3,4A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRB50-15-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3,4A
Vermogen (watt)
51W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, industrieel, ITE (commercieel)
Efficiëntie
90%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3.54" L x 1.18" W x 2.95" H (89.9mm x 30.0mm x 74.9mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
15V