DRL100-24-1
DRL100-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL100-24-1
Productnummer DigiKey
285-2649-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL100-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 4,2A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRL100-24-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
100W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2.19" L x 2.83" W x 3.58" H (55.6mm x 72.0mm x 90.9mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V