DSP100-24/C2
Productnummer DigiKey
285-1224-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSP100-24/C2
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 3,8A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DSP100-24/C2 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3,8A
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
100W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Efficiëntie
89%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 71°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,19" L x 3,54" B x 3,58" H (55,6mm x 89,9mm x 90,9mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
370V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V