GUS600-48
Productnummer DigiKey
285-GUS600-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GUS600-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 604.8W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
95%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
6,14" L x 4,00" B x 1,61" H (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TUV, UKCA
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
61010-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
12.6 A