GWS250-48
Productnummer DigiKey
285-GWS250-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GWS250-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GWS250-48 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
92%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
7,80" L x 4,10" B x 1,61" H (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
5.3 A