GWS500-36
Productnummer DigiKey
285-GWS500-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GWS500-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 500W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
GWS500-36 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
8,58" L x 4,13" B x 1,61" H (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Spanning - uitgang 1
36V
Stroom - uitgang 1
14 A