HWS150A24/A
HWS150A24/A
TDK-Lambda HWS-A Series
HWS150A-24/A
Productnummer DigiKey
285-HWS150A-24/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS150A-24/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS150A-24/A Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
88%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
6,30" L x 1,65" B x 3,23" H (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
6.5 A