HWS3000G-24
Productnummer DigiKey
285-HWS3000G-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS3000G-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS3000G-24 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
91%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
10,60" L x 5,90" B x 2,40" H (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
125 A
Standaard nummer
Stroom - uitgang 2
125 A