I1C4W10A-C01-EVK-S1
Productnummer DigiKey
285-I1C4W10A-C01-EVK-S1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I1C4W10A-C01-EVK-S1
Beschrijving
EVAL BOARD FOR I1C4W010A120V001R
Categorie
Spanning - uitgang
12V
Fabrikant
TDK-Lambda
Stroom - uitgang
10A
Serie
Spanning - ingang
18V ~ 75V
Verpakking
Bulk
Topologie regelaar
Buck-boost
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
250kHz
Hoofddoel
DC/DC, step-up of step-down
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
i1C4W010A120V-001-R
Vermogen - uitgang
200W