I6A14A-001-EVK-D2PN is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Op voorraad: 3
Gegevensblad
i6A, i6AN - DC/DC-omzetter 2 niet-geïsoleerde uitgangen Uitgangen Evaluatiebord
I6A14A-001-EVK-D2PN
Productnummer DigiKey
285-2613-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I6A14A-001-EVK-D2PN
Beschrijving
EVAL BOARD FOR I6A I6AN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - uitgang
14A, 8A
Spanning - ingang
9V ~ 40V
Status onderdeel
Verouderd
Gebruikt IC / onderdeel
i6A, i6AN