I6A20A-C01-EVK-S1
Productnummer DigiKey
285-I6A20A-C01-EVK-S1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I6A20A-C01-EVK-S1
Beschrijving
EVAL BOARD FOR I6A4W020A033V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
i6A4W020A033V i6A DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
3,3V ~ 15V
Stroom - uitgang
20A
Serie
Spanning - ingang
9V ~ 53V
Verpakking
Box
Topologie regelaar
Buck
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
400kHz
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
i6A4W020A033V
Vermogen - uitgang
250W