I7A4W033A033V-001-R
Productnummer DigiKey
285-I7A4W033A033V-001-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I7A4W033A033V-001-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V ~ 24V 33A 18V - 60V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
I7A4W033A033V-001-R Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tray
Efficiëntie
97%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Verpakking / doos
Zestiende brick
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
1,45" L x 1,34" B x 0,45" H (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (min.)
18V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - ingang (max.)
60V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, IEC
Stroom - uitgang (max.)
33A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
500 W