I7C2W020A120V-P03-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C2W020A120V-P03-R
Productnummer DigiKey
285-I7C2W020A120V-P03-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I7C2W020A120V-P03-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 8 ~ 24V 20A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
I7C2W020A120V-P03-R Modellen
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Efficiëntie
97%
Grootte / afmetingen
1,45" L x 1,34" B x 0,58" H (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Stroom - uitgang (max.)
20A
Vermogen (watt)
480 W