I7C4W012A050V-0F3-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C4W012A050V-0F3-R
Productnummer DigiKey
285-I7C4W012A050V-0F3-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I7C4W012A050V-0F3-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5 ~ 28V 12A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
I7C4W012A050V-0F3-R Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
Regelbare uitgang, koellichaam, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tray
Efficiëntie
96%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Verpakking / doos
Zestiende brick
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
1,45" L x 1,34" B x 0,98" H (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - ingang (max.)
36V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
12A
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
336 W