IQE4W011A120V-001-R
Productnummer DigiKey
285-2226-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IQE4W011A120V-001-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 132W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tussenliggende-busconverter DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 11A 18V - 60V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IQE4W011A120V-001-R Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type
Tussenliggende-busconverter
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
8-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,39" H (57,9mm x 36,8mm x 9,9mm)
Spanning - ingang (max.)
60V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
11A