IQG48025A120V-101-R
Productnummer DigiKey
285-2186-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IQG48025A120V-101-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tussenliggende-busconverter DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 25A 36V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IQG48025A120V-101-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Functies
Aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Tussenliggende-busconverter
Efficiëntie
94%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
36V
Verpakking / doos
8-DIP-module, 1/4 brick
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,52" H (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
25A